Жінкам

Жирна шкіра старіє повільніше, а суха – швидше: причини, за якими відбувається

Добрий день, дорогі читачі! Мене звуть Олеся і я рада бачити вас на моєму каналі!Сьогодні ми з вами обговоримо, чому жирна і суха шкіра старіє по-різному.Незважаючи на те, що багато людей вважають, що шкіра будь-якого типу старіє однаково, і незалежно від того, жирна у людини або суха шкіра, виглядати вона буде в певному віці точно так само, – результати, які доводиться бачити, як кажуть, на обличчя. Мова йде про те, що представники жирної шкіри майже не ведуть боротьбу зі зморшками, так і відходом користуються досить-таки посередній, а стан у неї практично таке ж, як і в молодості.

А ось у власників сухої шкіри все відбувається набагато інакше: скільки б не використовувалися різні зволожуючі креми, так і сироватки різні і ще багато якихось премудростей, всі зморшки до 30-ти років вже на обличчя, а стан шкіри в 40 років вже нагадує «мопса» в більшості випадків володарів такого типу шкіри. Так що, заперечувати той факт, що жирна шкіра старіє набагато повільніше, не варто, тому що він очевидний. А питання, яке виникає у більшості людей, що спостерігають результати своїх молодших суперників – власників жирної шкіри, всього один: чому ж так відбувається? Розберемо основні причини.

СУХА ШКІРА БІЛЬШ ТОНКА, НІЖ ЖИРНАЯСухая шкіра має більш тонким захисним шаром, та й сама по собі вона є більш тонкою, що і пояснює процес більш раннього прояву на ній зморшок. Володіючи менш стійким захисним шаром, суха шкіра глибше сприймає на себе вплив не тільки зовнішніх факторів, а ще і внутрішніх, тому не тільки зморшки, а так само ще і пігментні плями проявляються на сухій шкірі набагато сильніше і швидше, ніж на жирній. БРАК УВЛАЖНЕНИЯСухая шкіра постійно має потребу в додатковому зволоженні і причому цього зволоження їй завжди мало.

Навіть регулярне використання кремів не дозволяє досягти того ефекту, який проявляється на жирній шкірі. Брак зволоження призводить не тільки до більш швидкому утворенню зморшок, а ще й до того, що шкіра може постійно піддаватися потріскування і інших пошкоджень. Саме з цих причин необхідний ретельний догляд за сухою шкірою і схиляння її до більш жирного типу, а інакше доведеться справлятися не тільки зі зморшками, а ще й з іншими постійними ушкодженнями, а так як суха шкіра є ще і більш чутливою і вразливою, то з віком ці ушкодження будуть виникати все частіше.

СУХА ШКІРА БІЛЬШ ЧУТЛИВА ДО ВПЛИВУ СОНЦЯ І ПЕРЕПАДІВ ТЕМПЕРАТУРТак як більшість людей проживають в мінливому кліматі, то перепади температур, а так само сильний вплив сонце робить безпосередній вплив на шкіру, так як це ті фактори, від яких неможливо сховатися. Суха шкіра сильніше реагує на ці чинники, тому вже до 30-35 років на ній може утворитися величезна кількість зморшок в той час, як жирна шкіра буде знаходитися у чудовому стані при впливі на неї тих самих чинників. Яким типом шкіри ви не володіли, – сухої, жирної або комбінованої, завжди слід пам’ятати про те, що за будь-яким типом шкіри необхідний правильний догляд, а інакше вона буде перебувати в поганому стані вже з самого раннього віку.
А який тип шкіри у Вас? Чи відзначаєте Ви, наскільки швидко старіє шкіра і які фактори на неї впливають більшою мірою? Поділіться своїм досвідом в коментарях.

Related posts

Leave a Comment