Відносини

Здорові відносини / токисчні відносини

Здорові відносини — це наявність взаємних почуттів, підтримка і взаємна довіра, загальні цінності, погляди на життя, якісне час разом, почуття відповідальності, гармонійні інтимні стосунки. Цей список можна продовжувати нескінченно. Джерело фото: https://luxfon.

com/pic/201507/1280×960/luxfon.com-39742.јрдоровые Джерело фото: https://luxfon.

com/pic/201507/1280×960/luxfon.com-39742.јрдоровые Як же створити здорові і гармонійні стосунки? Перше, що потрібно зробити, це проаналізувати відносини своїх батьків.

Чому? У 95% випадків люди копіюють відносини, які були в їх сім’ї. Тому сядь і проаналізуй, що тобі подобається в відносинах своїх батьків? Що ти береш в своє життя? Але так само обов’язково проаналізуй, що тобі не подобається, і що у своє життя, у свої стосунки ти брати не будеш. Одного разу сядь і сформулюй свою формулу ідеальних відносин.

Наприклад, якщо будуть якісь конфлікти, як ти плануєш їх вирішувати? Подумай про те, як правильно висловлювати свої почуття, як вміти говорити, що тобі щось не подобається, вміти говорити своєму партнерові “ні”. Точно так само і він може сказати, що йому щось не подобається. Це нормально.

Ви повинні знайти компроміс. Заздалегідь продумай, як ви будете разом зі своїм партнером вирішувати якісь складні моменти, де у вас є різні думки?Здорові відносини виглядають так: коли дівчина наповнена, впевнена в собі, щаслива, в її житті багато цікавих подій, але з партнером ця життя стане ще краще, вона його любить і хоче бути з ним поруч.Тепер про те, що таке нездорові, токсичні відносини.

У токсичних відносинах можуть бути такі негативні моменти, як постійний контроль, ревнощі, злість, агресія, тиск, неповага і багато-багато інших моментів з негативним забарвленням. Ти повинна замислитися, якщо в твоїх стосунках більше негативу і цей негатив наростає, і ці моменти погіршують твоє фізичне і психологічне здоров’я, то необхідно задуматися. Можливо це і є ті токсичні відносини, які не приведуть ні до чого хорошого.

Існує 4 типи залежних відносин. Перший тип: стати дороговказом для свого партнера. Стоп! Нікого не треба рятувати, нікому нічого не потрібно показувати, доводити, займайтеся своїм життям, і робіть в парі рівно стільки, що ваше спільне, а партнеру дайте реалізовувати свої цілі і мрії.

Другий: повністю розчинитися у своєму партнері. Знаєте, коли дівчата кажуть: “Я все для тебе зроблю. Я пожертвую собою заради тебе.

“Це не правильно. Так робити не можна. У вас повинна бути своя життя, свій простір, у вашого партнера так само свій простір, але у вас є щось спільне, що ви створюєте разом.

Треті: іноді партнер хоче знайти над іншим повну владу і контролювати його тотально. Це також ознака дуже токсичних відносин. Такі відносини не приведуть ні до чого хорошого.

Тому що позбавляючи свободи іншої людини, ми позбавляємо її можливості самовиражатися, бути щасливим, в тому числі і в парі.Четвертий: використовувати іншу людину як свого дзеркала, тобто повністю його копіювати. Виникає питання, де ж твоя індивідуальність? Де твоя унікальність? Будь собою і принесеш ваші партнерські відносини свої особисті родзинки.

Важливо розуміти, що труднощі можуть бути абсолютно будь-яких стосунках, навіть здорових. Важливо навчитися відчувати й оцінювати свій моральний стан.Хороші відносини потрібно будувати разом.
Чого я вам і бажаю!У мене, на жаль був досвід таких відносин, благо я вчасно зрозуміла, що мій моральний стан поруч з цією людиною лише погіршується і змогла поставити точу.Складалися в токсичних відносинах? Як ви змогли вийти з них?

Related posts

Leave a Comment