Рослини

Які сорти півоній ростуть в нашому саду, чому ми їх вибрали

 

Навіть взимку ми продовжуємо думати про свій сад. Розмірковуємо про те, якими рослинами варто поповнити свою колекцію. Навряд чи знайдеться така ділянка, де б не ріс хоча б один кущ півоній.

Немає нічого краше в саду, коли починають цвісти ці чудові квіти. Якщо ви стоїте перед вибором, які сорти півоній придбати для свого саду, зверніть увагу на ці сорти і гібриди. Це воістину найкращі види, з того що є на сьогоднішній день.

Один з моїх улюблених гібридів це “Ред Грейс”. Цвіте півонія чудовими великими шапками темно-червоного кольору. Рослина практично не має того звичного запаху півоній, але від цього не стає менш привабливим.

Щороку під час цвітіння від цієї квітки неможливо відвести свій погляд. Дуже добре підходить для складання букетів, квітка довгий час не втрачає форму. Ще один півонія який заслуговує нашої уваги це”Санні Бой”.

Характерна особливість цього сорту, серединка бутона злегка забарвлена фіолетовим кольором. Сам квітка має зеленуватий тон і густомахрові пелюстки. Наступний в списку Іто півонія “Лолліпоп”.

Надзвичайно красива квітка, безумовно буде родзинкою будь-якого саду. На одному кущу кожен бутон не повторює один одного, має своє забарвлення. Дорослий кущ цього півонії відрізняється своєю густотою і об’ємом.

Півонія “Фестина Максима” підкорює своєю красою. Утворює великі білі суцвіття, схожі на снігові шапочки. В середині бутона є малинові вкраплення.

Ну дуже красивий півонія, який гідний бути в колекції нашого саду. Якщо ви дійсно хочете мати гідну колекцію, півоній обов’язково придивіться до сорту “Керол”. Квітки цієї півонії мають істинно червоний насичений колір, яким не володіє більше жоден сорт.

Квітки мають ледве вловимим ароматом. Які троянди вибрати для саду.

Related posts

Leave a Comment