Одруження

Вибираємо фотографа на весілля

Відштовхуємося від концепції і бюджету. Про це я докладніше писала в статті перші питання при підготовці весілля. Як фотограф і концепція взаємопов’язані? Дуже просто: якщо у вас весілля в темних, глибоких тонах (наприклад, обраний бар або палацова вітальня при свічках), то фотограф зі світлою обробкою не підійде.

І навпаки. Дивимося на соціальні мережі фотографа або на його портфоліо. Краще працювати з першим варіантом, так більше шансів зрозуміти, чи подобаються вам його кращі фотографії? Чи хочете ви такі ж? Коли ви зловили себе на думці, що хочете такі ж, поверніться до концепції: у вас планується душевно і атмосферно? Або з драйвом?Якщо вам сподобалися драйвові фото у конкретного фотографа, а концепція має на увазі камерність і розміреність, то краще зверніть увагу у цього ж фотографа на кадри, більш співзвучні з вашою концепцією.

Ще питання, яке потрібно підняти в процесі, – чи проходить фотограф по вашому бюджету? За умови, що ви тверезо дивіться на ринок весільних послуг і заклали не 5000 рублів за весь весільний день в мегаполісі. Часто нам подобаються роботи тих фахівців, які знаходяться за межами наших фінансових можливостей. Що можу порадити в цьому випадку: спробувати домовитися з вподобаним” дорогим ” фотографом.

Можливо, у вас незвичайна концепція весілля? Або Весілля в не сезон і дата вільна?подивитися в бік учнів цього фотографа. Або тих, хто навчався у тих же майстрів фотографії, як і обраний вами. Як висновок: постарайтеся по максимуму подивитися на фотографів, щоб скласти свою думку, що вам подобається, а що ні.
Фотограф Калініна Віра

Related posts

Leave a Comment