Одруження

Вибір весільного майданчика: поради до весілля

Перш за все хочеться відзначити, що з вибір весільного майданчика-один з перших етапів підготовки. Саме з нього починається розподіл бюджетних коштів закладених на весілля. При виборі приміщення варто врахувати ряд невеликих правил.

По-перше, керуйтеся обраної стилістикою торжества. Якщо у вас весілля в стилі “бохо”, то ви точно не виберете ресторан з золотими багетами. По-друге, вибір весільного майданчика багато в чому повинен залежати від менеджерів і персоналу.

Адже вам потрібно буде дуже багато моментів з ними опрацювати в підготовці. Так само ці люди будуть з вами протягом усього весільного дня. По-третє, спирайтеся на відгуки реальних пар.

Ця порада відноситься практично до всіх етапів підготовки до весілля. Особливо при виборі фахівців, майданчиків для зустрічей і фотосесій. Дуже важливо звернути увагу на те, що дозволено в кафе, ресторані або заміському будинку.

Що додатково потрібно буде купувати вам і який відсоток береться за обслуживаниеисточник nevessta. гиисточник nevessta. гиисточник nevessta.

гівибираємо ресторан або кафе. Вибираючи ресторан або кафе, обов’язково відвідайте його особисто і подивіться планування всередині. Вибирайте максимально просторі приміщення, бажано без колон по середині.

І без загнутих кутів, щоб проведенню весілля для ведучого нічого не заважало. Обов’язково обговоріть розташування вашого столу і столів для гостей, щоб усім було комфортно. Уточніть всі питання по кухні і зборів.

Зараз дуже часто можна приносити свій алкоголь. Заклад в такому випадку бере тільки корковий збір. Зверніть увагу на обслуговування: скільки буде офіціантів і скільки відсотків коштує їх обслуговування.

Часто кафе і ресторани пропонують вам декор приміщення за окрему вартість. Подивіться чи потрібен вам такий декор. І звичайно ж розташування, краще вибрати місце трохи віддалене від доріг і шуму.

Тому що гості обов’язково будуть виходити на вулицю. джерело nevessta. гиисточник nevessta.

гівибираємо заміський будинок або відкритий майданчик. Вибираючи заміський будинок або майданчик з шатром звертайте увагу на віддаленість від місця реєстрації. Ви повинні розуміти, що вам потрібно буде організувати доставку гостей.

Якщо це відкритий майданчик, то часто реєстрацію роблять виїзною. В такому випадку гостей можна забрати з обумовленого заздалегідь місця. По кухні вам швидше за все потрібно буде звернутися в кейтерингову компанію.

Це компанія, яка займається виїзним приготуванням їжі або ж привозить її з собою готову. У них є штат офіціантів, які зможуть вам допомогти в ході всього торжества. На відкритих майданчиках часто сам банкет проходить у формі фуршету.

У заміських будинках часто багато місць для ночівлі. Заздалегідь уточніть у гостей хто захоче залишитися на ніч і розподіліть спальні. У будь-якому випадку на природі ваше торжество пройде легко і невимушено.
джерело nevessta. гиисточник nevessta. ru

Related posts

Leave a Comment