Відносини

У відпустку за свій рахунок: які помилки роблять молоді дівчата?

У цьому фільмі головна героїня Катя, вихователька дитячого садка з Верхнеярска, відправляється до москвичеві, з яким у неї трапився роман під час його відрядження. Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Майже кожна молоденька дівчина робить одну і ту ж помилку. Вона намагається допомогти вподобаному чоловікові доглядати за нею, проявляючи ініціативу: призначає зустріч, пише в соціальних мережах, підлаштовує “випадкові” зустрічі.

Вона твердо переконана, що чоловікові заважає проявляти ініціативу його природна скромність, зайнятість на роботі, побутова завантаженість. Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Щоб зустрінеться зі своїм чоловіком, якого грає герой-красень Ігор Костолевський, Катя з легкістю долає всі труднощі, виконуючи неймовірні задачі. Пам’ятаєте, в російських казках героїв завжди чекають випробування, тільки ці випробування призначені аж ніяк ні для Кати, а для чоловіків.

І В цьому полягає велика життєва мудрість – чоловік, долаючи випробування знаходить справжнє почуття і отримує відносини як нагороду.Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Ця мудрість поки не доступна головної героїні. Наївна Катя йде іншим шляхом, вона намагається стати потрібної чоловікові, бере на себе вирішення його проблем.

У фільмі їй вдається дістати для дослідницької роботи улюбленого іноземний диво-прилад. Замість подяки дівчина натикається на чоловіче роздратування і грубість. Знайомо, чи не так?Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Чому зусилля Каті не цінуються? Тому, що вона забирає у чоловіка роль героя, шлях переможця.

Він не хоче бути належним їй, не готовий приймати від неї допомогу. Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Досвідчені жінки, яких Катя зустрічає на своїй дорозі підказують їй жіночий шлях – стати помітною, яскравою.Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Результат виникає відразу, Катя стає бажаною, тепер її обранець сам намагається домагатися з нею зустрічі.

Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Кадри з фільму “У відпустку за свій рахунок”Однак, Катя не відчуває смак перемоги, торжества, вона дуже розчарована. Її щирість, світлі пориви, закоханість виявилися нікому не потрібні. Фінал цієї історії очевидний.

Катя, так і не дочекалася серйозних вчинків з боку цього чоловіка по відношенню до неї. Її ініціатива була марною. Допомагати чоловікові починати відносини з Вами, тоді ці відносини будуть як відпустка – за Ваш рахунок.

Вчимося сімейної психології на радянських фільмах!Друзі, якщо стаття сподобалася ставте палець вгору, підписуйтесь на мій канал тут, в коментарях висловлюйте свою ДУМКУ. ДЯКУЮ, що читаєте мене!>>> Обговорюємо наступний фільм “Гараж”ВСІМ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ СІМЕЙНОЇ ПСИХОЛОГИЕЙСтатьи для читання “Змінити своє життя на краще”Як перестати всім догоджати, відчувати почуття провини і почати житьКак перестати жити прошлымКак мене знайти www.b17.
ua/chernichova/

Related posts

Leave a Comment