Рослини

Троянди Девіда Остіна, сорти які успішно ростуть в моєму саду

Це одні з найулюбленіших троянд в моєму саду. Троянди Остіна полонять нас своєю красою, дивовижною формою квітки. Вражає забарвлення квітів, пелюстки яких грають різними відтінками і переливами, часом здається, що кожна квітка ніби світиться зсередини.

Ще одна перевага цих троянд, вони практично всі мають аромат і рясно цвітуть. Іноді під час цвітіння на дорослому кущу утворюється стільки квітів, що навіть неможливо розгледіти листя. Ще один вагомий плюс цих троянд, в більшості своїй вони добре зимують.

Звичайно крім переваг, є і деякі недоліки. Не можна сказати що троянди “Девіда Остіна” прості в догляді, але тим не менш вдається домогтися певного успіху. Одним з недоліків є те, що квітки у цих сортів троянд швидко втрачають вигляд, але це не впливає на красу цвітіння.

На одному кущу така кількість квіток, що цей недолік не особливо видно. Чим старше стає рослина, тим красивіше воно виглядає. У англійських троянд дуже ніжні пелюстки, це позначається на витривалості, особливо в сильну спеку, яка для них дуже небажана.

Ще один мінус у троянд Остіна, вони погано тримають кущ після сильного і тривалого дощу. Щоб кущ не розпадався під вагою величезної кількості квіток, його потрібно обов’язково підв’язувати. Які сорти вибратьлюбіміца нашого саду це троянда “Munstead Wood”.

Роза має красивий, рівний з усіх боків кущ. Принадність цього сорту ще в тому, що він має незвичайної краси квіти, розмір яких буває до 12см. ця троянда відносно стійко переносить кліматичні катаклізми, не потребує опори.

Ще один чудовий сорт “Abraham Darby”. У цієї троянди гармонійно розвинений кущ не вимагає додаткової підпірки. Троянда має стійкий аромат, рясно цвіте.

Але на жаль сорт не витримує затяжних дощів, що може негативно вплинути на цвітіння. Просто шедевральний сорт “Golden Celebration”, неймовірної краси рослина. Це найяскравіша представниця англійських троянд.

Квіти чашоподібної форми і щільно збиті. Така троянда повинна бути в кожному саду. Наступний сорт це”Dark Lady”.

Має гарний кущ висотою до 1, 5 метрів. Цвіте величезними квітами. Ця троянда практично не має недоліків.

Ще одна троянда гідна нашої уваги це “Lady Emma Hamilton”. Висота і ширина куща від 100-120 см. Кущ має гарне листя, особливо кущ помітно виділяється навесні.

Квіти у даній троянди не дуже великі, приблизно близько 5-6см, що абсолютно не псує її краси. Роза рясно цвіте. Непогано тримає форму після дощу.
Друзі, які сорти троянд Девіда Остіна ростуть у вашому саду, чим вони хороші, поділіться в коментарях дуже цікаво знати. Вибираємо сорти троянд, які довго цвітуть, практично не хворіють і добре зимують.

Related posts

Leave a Comment