Рослини

Лілейники від яких неможливо відірвати погляд, сорти які стануть родзинкою будь-якого саду

Квіти лилейника живуть всього один день, але один кущ випускає стільки квітконосів, часом здається що цвітіння не закінчиться ніколи. Я обожнюю лилейники за те, що вони не вимагають до себе підвищеної уваги і можуть довгий час рости на одному місці. Добре зимують, легко переносять посуху, мають підвищений імунітет.

Вирощувати лилейники можна в будь-якій кліматичній зоні. Рослина зберігають свою декоративність практично весь сезон. Якщо підібрати сорти за термінами цвітіння, лилейники будуть радувати своєю красою з початку літа до осені.

Для посадки лілійників підійде сонячне місце. Хоча вони і можуть пережити легку півтінь, але тоді цвітіння буде не таким рясним. Якщо в одну групу зібрати різні сорти лілійників, вийде чудовий квітник.

Також їх можна об’єднувати з іншими багатолітниками, висаджувати поруч з водоймою або посеред газону. Одним словом куди не посади лилейники, скрізь виглядають ефектно. Далі хочу поділитися списком найбільш красивих лілійників, від яких неможливо відвести погляд.

Які лилейники додати в свою колекцію “Найт Емберс” сорт викликає захват. Безумовно не скажеш в який колір пофарбовані пелюстки квітки. Захоплює тонка смужка по краю пелюсток, как-будто її спеціально намалювали тонким пензлем.

Якщо доторкнутися до квітки, він немов зроблений з м’якого оксамиту і світиться зсередини лимонним світлом. Висота рослини всього 65см. квітки мають тонкий приємний аромат.

“Айд Твістер” ще один шедевр серед лілійників. Забарвлення квітки настільки приголомшує своєю пишністю, що пройти повз нього просто неможливо. Шийка лимонне, далі фіолетовий колір переходить в ніжно вершковий.

Висота кущика близько 75см, розмір квітки доходить до 19см. Зацвітає даний сорт в кінці червня і продовжує цвісти практично до кінця липня. “Дабл Ріве Вей” наповнить ділянку яскравим світлом.

Махрові квіти пофарбовані в яскраво-лимонний колір. Цвіте довго і рясно, майже 2 місяці, липень і серпень. Висота рослини близько 65см.

” Тайгер Блад ” лилейник вогонь, його красу не затьмарить жодна інша рослина. Середина квітки бордова, краю ніжно лілового кольору з бордовою облямівкою. Висота рослини 65см, розмір квітки 15см.

цвіте липень, серпень. Лилейник” бестселер ” також заслуговує на особливу увагу. Висота рослини 60см.

квітка забарвлена в ніжні для очей кольори. Шийка ніжно-салатове, пелюстки бузкові з білими вкрапленнями по центру і жовтуватою гофрованої облямівкою по краю. Цвіте червень, серпень.

“Хеллоу Скрімер” викликає умиротворення. Гофровані пелюстки мають ніжну двох кольорове забарвлення і світиться салатовим кольором серединку. Висота рослини близько 60см, діаметр квітки плюс-мінус 13см.
цвіте липень-серпень. Вибираємо сорти троянд, які рясно цвітуть, не хворіють і добре зимують.

Related posts

Leave a Comment